Paw Paw
-
Regular Price
-
$12.00
-
Sale Price
-
$12.00
-
Regular Price
-
Sold Out
-
Unit Price
- per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
Sold Out
- Unit Price
- per
$12 per lb of fresh Paw Paw fruit. Organic. Picked fresh from the woods in Nebraska. This item does not ship. Must be picked up in store.Â
>